Zapraszamy na akcję charytatywną

W górnej części zdjęcie w tle drewnianych zabawek na stole. Na nim w lewym górnym rogu logo Fundacji Lelka na pomarańczowym kwadracie. Pod nim przezroczysty, biały prostokąt na którym napisane jest różową czcionką różni, fioletową ale, niebieską równi. Na środku grafiki, po lewej stronie pomarańczowe koło z tekstem: zapraszamy dzieci do akcji charytatywnej Fundacji Lelka. * Młodzież i dorosłych zapraszamy na kawę, ciastka i ciekawe rozmowy. Stworzone rzeczy przekażemy dzieciom z niepełnosprawnościami. Po prawej stronie dwa mniejsze koła ze zdjęciami na których widać kolorowe flamastry. Pod nimi większe koło w kolorze niebiesko zielonym, na nim tekst: Będziemy malować na: poduszkach, workach, kartkach, kreatywnie spędzimy czas. W praktyce dzieci poznają co to znaczy wolontariat i pomoc innym. W lewym dolnym rogu biały napis na fioletowym prostokącie: Spotkajmy się: gdzie: Przystanek (na placu dworcowym) kiedy: 1 października 2022 o której: godz. 12:00 Poniżej logo Warmia Mazury i napis Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W prawym dolnym rogu napis: we współpracy z: i pod spodem logo Stowarzyszenia Dolina Róż i koła gospodyń wiejskich w Kromarkach.

Zapraszamy na akcję charytatywną, która odbędzie się w ramach projektu pt.  Kierunek równe szanse w edukacji – rozwój potencjału dzieci to nasza przyszłość.

Akcja odbędzie się 1 października w Przystanku na ul. Dworcowej we współpracy ze Stowarzyszeniem Dolina Róż oraz KGW Kromarki. Będziemy kolorować poduszki, które otrzymają dzieci z niepełnosprawnościami. Żeby pokolorować chociaż odrobinę ich świat.

Pozostałe informacje na naszym plakacie.

Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Skip to content